serialy

britney!!!!!!

6. června 2010 v 16:16 | tulča97
metalova verzehhhhaaa

buffy

4. června 2010 v 14:44 | majitelka
I upíři mohou mít svou noční můru!
Buffy je vyvolená chránit svět před stvořeními z temnot!

Každý všední den v 17:45, repríza druhý den ve 13:10

Osud volí z každé generace dívek jednu vyvolenou, jejímž úkolem je bojovat proti upírům, démonům a jiným silám temnot. Současnou Přemožitelkou je Buffy Summersová, které je stejně jako těm předchozím přidělen Pozorovatel. Ten ji nejen chrání, ale také učí a cvičí. V dlouhé linii bojovnic je však Buffy první, které pomáhají věrní přátelé. Přemožitelky totiž mají svou výjimečnost ukrývat před ostatními, aby je nepřivedly do nebezpečí. Jenže vysvětlete to Willow a Xanderovi, nejlepším kamarádům! Snad právě díky tomu, že není na vše sama, je Buffy tou nejsilnější Přemožitelkou, jaká kdy žila. Má totiž za co bojovat. Později dokonce najde i lásku svého života, upíra Angela, kterému kdysi cikáni vrátili duši, aby trpěl za své hříchy.
Zajímavosti:
Seriál vychází z celovečerního filmu Buffy, zabíječka upírů (1992). Dějově ale nenavazuje. Je koncipován spíš jako zpracování stejného námětu, kterým je boj dívky Přemožitelky proti silám zla.
Jedna epizoda se točila 8 dní.
Všechny knihy v knihovně Sunnydaleské střední jsou opravdové.
Autor seriálu Joss Whedon přiznal, že postava Xandera je založená na něm samotném.
Sunnydaleská střední (ve skutečnosti Torrance High) už posloužila filmařům při natáčení Beverly Hills 90210. A školu Hemery High, kam Buffy chodila v Los Angeles, si můžete pamatovat z filmu Návrat do budoucnosti.

Ted a spol.

4. června 2010 v 14:40 | majitelka
Každý den vám to, co vyrobíme, usnadňuje život." Jen málokdo je mocnější než bezcitná korporace Veridian Dynamics. A jen málokdo je tak schopný jako její manažer Ted.

PO-ČT 21:30
Hodnoťte pořad
Ted a spol.

Pořady A-Z

A B C D E F G H CH I J K L M Q W X

O pořadu seriálu Ted a spol.


Každý den vám to, co vyrobíme, usnadňuje život." Jen málokdo je mocnější než bezcitná korporace Veridian Dynamics. A jen málokdo je tak schopný jako její manažer Ted.

Společnost Veridian Dynamics dělá jednoduše všechno. Vedoucí oddělení výzkumu a vývoje Ted svoji práci miluje, vždyť taky dostává ty nejzajímavější úkoly. Třeba vyrobit zbraň z dýně nebo přijít s myší, která odolá teplotám kolem 100 stupňů. A to jsou ještě ta jednodušší zadání... A že se někdy nezadaří a například na vyrobeném křesle se nedá sedět? Marketingové oddělení už nějak vymyslí, jak to prodat jako výhodu.
Zaměstnanci si samozřejmě uvědomují, že pracují pro typickou "ďábelskou" korporaci, která se neštítí zfixlovat prezidentské volby nebo vypustit zabijácké pandy. Ostatně motto společnosti zní: "Peníze mají přednost před lidmi." Potenciální odměny a výhody jsou však pro pracovníky příliš lákavé, a tak statečně bruslí mezi finančními lákadly a vlastní morálkou. Někdy je opravdu dost nebezpečné pro Veridian pracovat. Korporace totiž běžně zapojuje do experimentů i vlastní ovečky. Musejí pak vědomě uvádět na trh nebezpečné výrobky. Takže najít nějaké fikané řešení, jak sice splnit úkol, ale nikomu neublížit, bývá dost tvrdý oříšek.
Nejde však jen o ztřeštěné vynálezy, které mají nečekané následky. I ve sledu každodenních absurdit si lze najít chvilku k navazování osobních vztahů.
Každým dílem provází Ted, který komentuje přímo do kamery veškeré dění ve firmě, jež vyrábí nemožné na počkání a zázraky do tří dnů. A to vše pochopitelně s humorem.
Že vám Veridian Dynamics nebo její reklamy v úvodních dílech seriálu připomínají nějakou velmi reálnou firmu? Ale to bude jistě podoba čistě náhodná! Jde přece o sitcom! Připravte se na absurditky korporátního života!

NEJVĚTŠÍ OSOBNOST

4. června 2010 v 14:17 | majitelka
Homer Simpson se stal největší televizní a filmovou osobností posledních 20 let.
Alespoň podle průzkumu britského portálu BBC News.
Postava ze seriálu Simpsonovi, který vysíláme na Prima COOL každý den od 18:35 a v repríze kolem půlnoci - vždy dva díly za sebou, předstihla dokonce čarodějnického učně Harryho Pottera.
Na třetím místě se umístila Buffy, přemožitelka upírů (vysíláme na COOLu od pondělí do pátku v 17:40), kterou hraje Sarah Michelle Gellar.
Čtvrté místo podle čtenářů BBC News získal Tony Soprano z amerického seriálu The Sopranos, a na pátou příčku dosáhl padouch Joker, jehož ve filmu Temný rytíř ztvárnil australský herec Health Ledger.
Ve druhé polovině první desítky se objevila Rachel z Přátel (Jennifer Aniston), Johnny Depp jako Střihoruký Edward a Anthony Hopkins coby úchylný Hannibal Lecter.
Na chvostu Top 10 se umístila Sarah Jessica Parker a její Carrie Bradshawová ze Sexu ve městě a pohádková kreslená postavička- houbička SpongeBob SquarePants.

buffy

 
 

Reklama