Deformace a to je teprve pondělí .....

23. ledna 2012 v 21:10 | Sel-chan |  Mé Kecy

Vstávala jsem v 5:00 a to jsem měla budíka na šestou tak dobrý no za tu hodinu válení jsem si vzpoměla že máme mít kachličku na první hodinu tak bohužel to odnesla koupelna. Tak jo kachličku bych měla tak hurá do školy na sedmou jsme měli laboratorku na kterou jsem se docela tešila. Do školy jsem do šla 7:06 takže šup šup. Dojdu k učebně přírodopisu a vidím tam dvě spolužačky , které přišli taky na laboratorku. 7:18 a učitelka nikde tak dobry no učitelka na nás zapoměla.
Tak nastala první hodina kachličku a ubrousek jsem si nachystala jako vzorná žačka :) ,ale potom na nás úča vyjela že máme mít květináč (Popravdě nikdy jsem v naší třídě neviděla tolik WTF obličejů) našli se nějací jedinci co měli květináč,protože kdo neměl kvetináč tak má za tři na vysvědčení z Ručních prací (no prosím ta uča musí byt fakt šilená)
Kde bych teď sehnala květináč a *blik* mám napad půjčila jsem si od naší třídní učitelky (je uchylná na kvitka a květináču tam měla 5 ve skříni)Bez dovolení samozřejmě :) Snad bude jednička na vizo (jak ten květináč bude hotový tak ho nám naši paní učitelce za vysvědčení jako dárek XD ) Potom jsme měli čejinu a já měla psát kontrolní diktát s jedním šprtem
Bože stal se zázrak já z něho dostala za 1 já a ten šprt dostal za 2 tak jsem si ho za to celou dobu dobírala :)No a potom se užnic asi nestalo.Před chvíli jsem dokoukala Johny English 2 bomba film ale jednička byla lepší :) Zítra pišem z matiky z Geometrického slovníku (vůbec to nechápu XD) a z ajiny velkej test + project o zvířety (vybrala jsem si pandu :)
To sem se zase rozepsala a gratuluji všem co to dočetli do konce :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama